Detail destinácie

Zlaté Piesky Bulharsko - transparent

Ponúkame 8 ubytovacích kapacít za cenu 311 € - 1 085 €.

Počasie:

Dnes Počasí v Pozsony - transparent 23° C Zajtra Počasí v Pozsony - transparent 15 - 25° C22.9. Počasí v Pozsony - transparent 13 - 22° C
23.9. Počasí v Pozsony - transparent 10 - 18° C24.9. Počasí v Pozsony - transparent 13 - 24° C25.9. Počasí v Pozsony - transparent 11 - 18° C
26.9. Počasí v Pozsony - transparent 9 - 13° C27.9. Počasí v Pozsony - transparent 8 - 14° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Charakteristika letoviska

Zlaté Piesky sú klenotom čiernomorského pobrežia severnej časti Západného Bulharska. Toto najvyhľadávanejšie a najkrajšie bulharské letovisko, leží len pár kilometrov od malej obce Varna, po ktorej je pomenovaný aj blízky národný park. Názov letoviska, ktorý je odvodený od krásnych, priestranných pláží pokrytých žltým pieskom, dopĺňajú krásne scenérie postupne sa dvíhajúceho reliéfu smerom do vnútrozemia. Príjemné letovisko s typickým stredomorským koloritom je vyhľadávaným miestom pre mnohých turistov zo všetkých kútov Európy a taktiež návštevníkov z Blízkeho východu.

 

Voľný čas a zábava

Veľké množstvo obchodov, barov, pubov, či tradičný bulharský trh v malebnom mestečku poskytuje program na príjemne strávený oddych po celodennom oddychu pri mori na zlatistých plážach. Zlaté Piesky sú určite pýchou Bulharska v poskytovaní služieb a preto sa rozhodne pri návšteve tohto letoviska nudiť. Ak nevyužijete nespočetné množstvo vodných aktivít, ktoré Zlaté Piesky ponúkajú na svojich brehoch, môžete využiť veľmi populárne a obľúbené fakultatívne výlety do okolia. Neďaleké mesto Ivanovo ponúka možnosť vidieť priamo do skaly vytesané objekty, ktoré sú zapísané aj vo Svetovom kultúrnom dedičstve UNESCO. Neďaleko Zlatých Pieskov sa rozprestiera aj prírodná rezervácia Srebarna, ktorá svojou krásou ohúri každého návštevníka.

 

Vybavenosť hotelov a infraštruktúra

Infraštruktúra letoviska Zlaté Piesky je na skvelej úrovni. Priame letecké spojenie, dostatočné autobusové spojenie s okolitými mestami, ktoré ponúkajú veľké množstvo atrakcií, či lodná doprava ponúkajú rôzne možnosti využitia dopravy. Ruka v ruke s kvalitou služieb sa na Zlatých Pieskoch odvíja aj ich cena. Oproti ostatným bulharským letoviskám je výrazne vyššia a je poznať, že toto letovisko sa pýši honorom najnavštevovanejšieho v Bulharsku.  Ubytovacie kapacity, ktoré Zlaté Piesky ponúkajú sú dostačujúce a svojim návštevníkom ponúkajú možnosť ubytovania v súkromí, apartmánových rezidenciách, či v niektorom z luxusných hotelov priamo na pláží, v blízkosti krásnej a dlhej promenády. Hotely, ako Afrodita, Aurora, Dana Palace, Blue Sky, Park Golden Beach, či Park Hotel Odessos spĺňajú nároky aj tých najnáročnejších klientov. Zlaté Piesky to je zaručená kvalita oddychu pre Vás, Vašu rodinu a blízkych.

Výsledky hľadania

ďalšie ponuky >