Detail destinácie

Barská riviéra Čierna Hora - transparent

Ponúkame 4 ubytovacích kapacít za cenu 310 € - 805 €.

Destinácia:

Barská riviéra sa nachádza v krajine Čierna hora, ktorá ešte nie je zaplnená turistami, no jej poloha, príroda a krása ju predurčuje, aby sa stala druhým Chorvátskom. Dovolenkárov osloví najmä bezpečnosť a rozmanitosť, ktoré nájdete len v malom počte európskych destinácií. Svojim návštevníkom ponúka krásne prostredie plné zelene a obľúbených pláží, ktorých je tam viac než dosť. Barská riviéra sa nachádza na juhu krajiny, so vstupom do Jadranského mora, ktoré dovolenkárov prekvapí svojou farbou a čistotou. Ak sa sem vyberiete na dovolenku, hodinky s posúvať nemusíte, je tam rovnaký čas ako u nás. Vzdialenosť od Slovenska je približne tisíc kilometrov, preto sa na riviéru dostanete jednoducho nielen lietadlom, ale aj autom.

Pláže a aktivity

Dominantou tejto oblasti je nielen príroda, ale aj nádherné pláže po celom pobreží Jadranu. Na svoje si tu prídu nielen dospelí, ktorí využívajú kamienkové pláže s okruhliakmi, ale aj deti. Barská riviéra má dostatočné množstvo piesočnatých pláží, z ktorých je najznámejšia Velika plaža. Táto šesťdesiat metrová pláž na juhu krajiny sa preslávila svojim liečivým pieskom. Pobrežie krajiny je rajom pre potápačov a šnorchlovanie, pretože dno ukrýva nielen množstvo archeologických pozostatkov, ale aj vraky lodí, ktorých skúmanie je stále obľúbenejšou dovolenkovou aktivitou. Ak nie ste z tých, ktorí radi trávia čas po hladinou, určite si nájdete aj iné spôsoby, ako sa pri vode športovo vyžiť a to napríklad, skákacie hrady, vodný skúter a iné.  

Zaujímavé miesta

Barská riviéra osloví aj tých, ktorí sa nechcú len vyvaľovať na pláži, no radi spoznávajú aj iné mestá a prírodu. Dobrým spoločníkom vám môže byť zapožičané auto, s ktorým sa dostaneme na vrcholky kopcov a budete mať nezabudnuteľný výhľad. Milovníci miest by určite nemali obísť mesto Bar, Sutomore a Čanj. Hoci do nich ešte neprenikol veľký turistický boom, očaria vás svojou históriou a architektúrou.  

Výsledky hľadania

ďalšie ponuky >